Konstrukční prvky batohu

DŮLEŽITÉ KONSTRUKČNÍ PRVKY BATOHŮ BOLL. 

 
 

Zaručuje, aby batoh dobře a zdravě seděl na zádech. Konstrukce zádového systému je nastavitelná dle výšky dítěte, tak jak roste.

Spine Protection System totiž umožňuje výškové nastavení nosného systému a tím i precizního a pohodlného posedu batohu na zádech pro široké rozpětí výšky dětské postavy.

 

 

 

 

4.png  Balanční popruhy

Zvyšují stabilitu batohu na zádech, pomáhají optimalizovat zatížení ramenních popruhů a rozložení váhy batohu. 

 

Batoh Boll musí správně sedět na zádech a stát se tak součástí uživatele. Musí správně „kopírovat“ všechny pohyby těla, být na zádech stabilní a příjemně se nosit. 

 

 

 

 

 

14anato.png   Anatomicky korektní tvar ramenních popruhů

Zabezpečuje rovnoměrné rozložení zatížení jak v podélném tak i příčném směru. Optimálně kopíruje anatomii dětského těla - "nekouše" do krku, zamezuje sklouzávání popruhů z ramen a tím zabezpečuje správné a k páteři šetrné nošení. 

Při navrhování batohu se v tomto ohledu klade důraz na pečlivé studium anatomie těla. Specificky se klade důraz na polohu a tvar ramen, trapézového svalu, zakřivení páteře a délku trupu, které rozhodují o správném navrhnutí ergonomického zádového nosného systému a tvaru batohu.

 
 
 
 

3.png   Stavitelný hrudní popruh

Spolu s anatomicky korektními ramenními popruhy optimalizuje rozložení zatížení ramenních popruhů po celém jejich profilu a zamezuje jejich sklouzávání. 

Hrudní popruhy batohů Boll jsou stavitelné vertikálně i horizontálně a zaručují tedy perfektní usazení batohu. 

 

 

 

 

 

8 zadove anatomicke.png   Zádové anatomické polstrování

Zabezpečuje komfort a pohodlí, roznáší zatížení na potřebnou plochu zad. Umožňuje vysokou cirkulaci vzduchu čímž snižuje potivost zad. 

„Batoh se nesmí tahat ale má se nosit“.

 
 
 
 
 
 

13.png   Vodonepropustný materiál

Speciálně tkané polyesterové rouno s ripstopovou zesílenou strukturou 750 D. Extrémně odolný materiál, který je zároveň vodonepropustný. 

 

 

 

 

 

12.png   Vyztužený zádový panel

Podporuje konstrukci batohu, umožňuje pohodlné nošení, optimálně roznáší váhubatohu do plochy zad. 

 
 

6.png   Přezky a zipy

Děti by měly být schopny samostatně ovládat přezky a zipy a naučit se používat hrudní a bederní popruh při každém nošení batohu. 

 
 

10.png  Stavitelný bederní popruh

Pomáhá odložit část část váhy batohu na bederní partii a tím "odlehčit" ramenním popruhům. Zvyšuje stabilitu batohu na zádech. 

 
 

7.png   Reflexní prvky

Zvyšuje bezpečí dítěte za tmy a při špatné viditelnosti. Reflexní prvky jsou vidět ze všech stran. 

 

 

 

 

 

5.png   Úhel respektující sklon trapézového svalu

 

 

 

 

sitka.png   Síťovaná postranní kapsa

Síťovanné postranní kapsy na obou stranách batohy poskytují dodatečná úložný prostor.  Zároveň jsou vybaveny reflexními prvky a tím pádem zvyšují bezpečnost. 

 
 
 
 
 

karabina.pngPoutko na karabinu

Síťovanné postranní kapsy na obou stranách batohy poskytují dodatečná úložný prostor. Zároveň jsou vybaveny reflexními prvky a tím pádem zvyšují bezpečnost. 

 

17.png   3D kapsa

 Přední 3D kapsa je plně trojrozměrná a lze do ní ukládat věci i při zcela naplněné hlavní komoře.

 

 

 

 

16.png  Zádový systém Bj7

Je navržený tak, aby proporčně a rozměrově plně respektoval anantomii dětí a dospívajících a tím optimálně a rovnoměrně roznášel hmotnost batohu na ramena a záda. Díky anatomicky a ergonomicky korektnímu zádovému nosnému systému Bj7 (ramenní popruhy, bederní pás, zádový panel) dochází k minimalizaci negativních dopadů spojených s nošením těžkých břemen u dětí a dospívajících.

 

Popruhy na výstroj a vybavení

Popruhy na připevnění výstroje a výzbroje jsou například na víku Rangera, pod nimi se provlékají dodatečné přídavné porpuhy, kterými se k batohu fixují další věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení